ZÁPAS
22.10.19 | kvalifik. | Timo Stodder | Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 7-5 | M25 Fayetteville | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Timo Stodder | Elio Jose Ribeiro Lago | |
1. podanie % | 44/66 (67%) | 38/64 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/44 (68%) | 22/38 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/15 (27%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/64 (47%) | 22/66 (33%) |
Vyhrané body celkom | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Timo Stodder | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Elio Jose Ribeiro Lago | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Elio Jose Ribeiro Lago | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-A | ||
Timo Stodder | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elio Jose Ribeiro Lago | |
Timo Stodder | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Elio Jose Ribeiro Lago | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Timo Stodder | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Elio Jose Ribeiro Lago | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Elio Jose Ribeiro Lago | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-A | ||
Timo Stodder | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Elio Jose Ribeiro Lago | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timo Stodder | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Elio Jose Ribeiro Lago | |
Timo Stodder | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
7-5 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
31.12.97, 26 rokov
12 510 $
31.12.97, 26 rokov
12 510 $
Timo Stodder vs. Elio Jose Ribeiro Lago - Vzájomné zápasy
22.10.19 | kvalifik. | Timo Stodder | Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 7-5 | detail zápasu | M25 Fayetteville | tvrdý |
Timo Stodder form & Elio Jose Ribeiro Lago form
Timo Stodder - posledné zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detail zápasu |
Elio Jose Ribeiro Lago - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
17.03.24 kvalifik. | vs. Dan Martin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Miles Jones | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Kylel Gillam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Hunter Heck | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Cordova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Noah Rubin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Vlahos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michal Lusovsky | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Harry Thursfield | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Robin Baechi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Dominic Ducariu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. William Jucha | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Peter Bertran | 7-67, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Thomas Brown | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huntsville - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 6-77, 0-6 | detail zápasu |