Nemecko
31.03.98, 26 rokov
31.03.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
18.03.98, 26 rokov
18.03.98, 26 rokov
Tim Ruehl vs. Zeki Horoz - Vzájomné zápasy
25.09.17 | Tim Ruehl | Zeki Horoz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | USA F32 | tvrdý |
Tim Ruehl form & Zeki Horoz form
Tim Ruehl - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Medved | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 3-6, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aaron Funk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Verno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alberto Puello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Philipp Pavlenko | 6-0, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nicola Kuhn | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Diego Dedura-Palomero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 kvalifik. | vs. Erwin Troebinger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Sydney Zick | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 3-6, 2-4, - Tim Ruehl - skreč | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
19.05.23 1. kolo | vs. Stefan Kostic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.23 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 7-61, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
18.05.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-0, 4-0, Yoav Levy - skreč | detail zápasu |
Zeki Horoz - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vasileios Perlegkas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrien Berrut | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Liam Branger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Liam Branger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Elijah Strode | 2-6, - Zeki Horoz - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Diego Alvarez Gutierrez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Jaramillo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Menichella | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcus McDaniel | 2-6, 0-1, - Zeki Horoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Darian King | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 0-1, - Zeki Horoz - skreč | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrien Burdet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu |