Nemecko
26.10.99, 24 rokov
14 148 $
26.10.99, 24 rokov
14 148 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
15.07.02, 21 rokov
15.07.02, 21 rokov
Tim Heger vs. Thijmen Loof - Vzájomné zápasy
12.10.20 | kvalifik. | Thijmen Loof | Tim Heger | 7-67, 7-5 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
04.10.20 | 2. kolo kval. | Tim Heger | Thijmen Loof | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Tim Heger form & Thijmen Loof form
Tim Heger - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |
Thijmen Loof - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Aryan Shah | 0-5, - Thijmen Loof - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Jelle Sels | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-65, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Aryan Shah | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Changli Zhang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingzhou | - Thijmen Loof - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Patrik Oplustil | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Singh | 4-6, 1-1, - Thijmen Loof - skreč | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Rein Koenders | 7-5, 6-4 | detail zápasu |