Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
04.12.98, 25 rokov
04.12.98, 25 rokov
Tim Handel vs. Pietro Schiavetti - Vzájomné zápasy
12.08.19 | 1. kolo kval. | Tim Handel | Pietro Schiavetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Trier | antuka |
Tim Handel form & Pietro Schiavetti form
Tim Handel - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Pietro Schiavetti - posledné zápasy
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 4-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Asier Pascual De Zulueta | Asier Pascual De Zulueta - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
22.11.22 2. kolo kval. | vs. Dax Donders | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Timothy Carlsson Seger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu |