ZÁPAS
23.07.18 | 2. kolo kval. | Tillmann Erdbories | Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | Germany F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
09.05.97, 26 rokov
09.05.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
04.01.97, 27 rokov
04.01.97, 27 rokov
Tillmann Erdbories vs. Patrik Hartmeier - Vzájomné zápasy
23.07.18 | 2. kolo kval. | Tillmann Erdbories | Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Germany F9 | antuka |
Tillmann Erdbories form & Patrik Hartmeier form
Tillmann Erdbories - posledné zápasy
M15 Den - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Andrew Watson | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Paty | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Flemming Peters | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Aleksa Bucan | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Chris Rodesch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Valentin Guenther | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Gijs Akkermans | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Patrik Hartmeier - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | detail zápasu |