ZÁPAS
21.01.19 | 1. kolo kval. | Tillmann Erdbories | Niklas Schell | 7-64, 7-5 | M25 Nussloch | koberec |
ŠTATISTIKY
Tillmann Erdbories | Niklas Schell | |
1. podanie % | 31/66 (47%) | 52/82 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/31 (81%) | 28/52 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/35 (40%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 41/82 (50%) | 27/66 (41%) |
Vyhrané body celkom | 80/148 (54%) | 68/148 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 6 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tillmann Erdbories | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Niklas Schell | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Niklas Schell | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Niklas Schell | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tillmann Erdbories | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Niklas Schell | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Niklas Schell | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tillmann Erdbories | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-5 | Niklas Schell | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tillmann Erdbories | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Tillmann Erdbories | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Niklas Schell | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Niklas Schell | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tillmann Erdbories | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Niklas Schell | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Niklas Schell | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tillmann Erdbories | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Niklas Schell | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
Nemecko
09.05.97, 26 rokov
09.05.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tillmann Erdbories vs. Niklas Schell - Vzájomné zápasy
21.01.19 | 1. kolo kval. | Tillmann Erdbories | Niklas Schell | 7-64, 7-5 | detail zápasu | M25 Nussloch | koberec |
Tillmann Erdbories form & Niklas Schell form
Tillmann Erdbories - posledné zápasy
M15 Den - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Andrew Watson | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Paty | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Flemming Peters | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Aleksa Bucan | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Chris Rodesch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Valentin Guenther | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Gijs Akkermans | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Niklas Schell - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Moraing | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valentin Kopeikin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Tomas Lanik | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 7-64, 4-6, 1-3, - Niklas Schell - skreč | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Hazem Naow | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Robin Sanz | 6-4, 6-79, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 7-68, 2-6, 4-6 | detail zápasu |