ZÁPAS
13.11.18 | kvalifik. | Tillmann Erdbories | Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | Czech Republic | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Tillmann Erdbories | Isa Mammetgulyyev | |
1. podanie % | 36/57 (63%) | 45/70 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/36 (78%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 36/70 (51%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkom | 75/127 (59%) | 52/127 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tillmann Erdbories | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Isa Mammetgulyyev | |
5-1 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tillmann Erdbories | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tillmann Erdbories | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
Nemecko
09.05.97, 26 rokov
09.05.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turkmenist
08.01.97, 27 rokov
11 350 $
08.01.97, 27 rokov
11 350 $
Tillmann Erdbories vs. Isa Mammetgulyyev - Vzájomné zápasy
13.11.18 | kvalifik. | Tillmann Erdbories | Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Tillmann Erdbories form & Isa Mammetgulyyev form
Tillmann Erdbories - posledné zápasy
M15 Den - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Andrew Watson | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Paty | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Flemming Peters | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Aleksa Bucan | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Chris Rodesch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Valentin Guenther | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Gijs Akkermans | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Isa Mammetgulyyev - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - skreč | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detail zápasu |