ZÁPAS
07.11.17 | 1. kolo | Thomas Statzberger | Nikita Valentsev | 6-0, 6-0 | Turkey F42 | antuka |
ŠTATISTIKY
Thomas Statzberger | Nikita Valentsev | |
1. podanie % | 17/35 (49%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/17 (76%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/18 (72%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/33 (73%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkom | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.10.98, 25 rokov
17.10.98, 25 rokov
Thomas Statzberger vs. Nikita Valentsev - Vzájomné zápasy
07.11.17 | 1. kolo | Thomas Statzberger | Nikita Valentsev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Turkey F42 | antuka |
Thomas Statzberger form & Nikita Valentsev form
Thomas Statzberger - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Qatar F4 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
23.11.18 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Franco Capalbo | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 3-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Pablo Schelcher Muro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
18.08.18 semifinále | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.18 štvrťfinále | vs. Alejo Vilaro | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
02.08.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 7-66, 2-1, Jakob Aichhorn - skreč | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Mike Urbanija | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
29.07.18 finále | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.18 semifinále | vs. Matthias Haim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.18 štvrťfinále | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu |
Nikita Valentsev - posledné zápasy
Russia F8 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Davydov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Ivan Ponomarenko | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
05.03.18 1. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F1 - tvrdý | ||||
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F42 - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Thomas Statzberger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Pavel Krainik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Kooros Ghasemi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 2-6, - Nikita Valentsev - skreč | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
14.08.17 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
07.08.17 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Sergey Teteryukov | 4-6, 6-1, 3-0, Sergey Teteryukov - skreč | detail zápasu | |
Russia F5 - tvrdý | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Dejan Katic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - tvrdý | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Dejan Katic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Alexander Lobkov | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 3-6, 4-6 | detail zápasu |