Thomas Laurent vs. Dan Added 15.06.2020

Thomas Laurent vs. Dan Added 15.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

15.06.201. koloThomas Laurent Dan Added 6-1, 6-3 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

2
2-2Dan Added Dan Added podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, A-40[BP], 40-40
Thomas Laurent Thomas Laurent podáva3-2
0-0, 15-0, 30-0
4-2Dan Added Dan Added podáva
0-0
Thomas Laurent Thomas Laurent podáva4-3
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
5-3Dan Added Dan Added podáva
0-0
6-3

Thomas Laurent
Francúzsko
16.12.97, 22 rokov




477
66

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
13.04.99, 21 rokov




379
99
57 943 $
Dan Added
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Thomas Laurent vs. Dan Added - Vzájomné zápasy

15.06.201. koloThomas LaurentDan Added6-1, 6-3 detail zápasu All Lower antuka

Thomas Laurent - posledné zápasy

All Lower - antuka
09.07.20
1. kolo
vs. Rayane Roumane6-3, 4-6, 6-10 prehradetail zápasu
07.07.20
1. kolo
vs. Calvin Hemery6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.07.20
1. kolo
vs. Skander Mansouri6-3, 6-4 výhradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Pierre Faivre6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.07.20
1. kolo
vs. Maxime Tchoutakian6-1, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
04.07.20
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)6-3, 6-1 výhradetail zápasu
04.07.20
1. kolo
vs. George Loffhagen1-6, 7-5, 10-4 výhradetail zápasu
03.07.20
1. kolo
vs. Louis Tessa6-0, 6-1 výhradetail zápasu
01.07.20
1. kolo
vs. Maxime Chazal6-1, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
30.06.20
1. kolo
vs. Gabriel Petit6-3, 6-3 výhradetail zápasu
29.06.20
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc4-6, 1-6 prehradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Calvin Hemery1-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Gabriel Petit4-6, 6-3, 7-10 prehradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Matteo Martineau5-7, 3-6 prehradetail zápasu
21.06.20
1. kolo
vs. Alexandre Muller2-6, 2-6 prehradetail zápasu
20.06.20
1. kolo
vs. Antoine Hoang6-1, 6-4 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Alexandre Muller6-3, 7-6 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Dan Added6-1, 6-3 výhradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Alen Avidzba6-4, 2-6, 13-11 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
01.03.20
finále
vs. Nicolas Alvarez Varona6-2, 6-3 výhradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Benjamin Pietri6-0, 6-1 výhradetail zápasu
28.02.20
štvrťfinále
vs. George Loffhagen6-3, 7-63 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Pak Long Yeung6-1, 6-3 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Hugo Schott6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
23.02.20
finále
vs. Quentin Folliot6-1, 6-0 výhradetail zápasu
22.02.20
štvrťfinále
vs. Remy Bertola7-5, 6-2 výhradetail zápasu
22.02.20
semifinále
vs. Pak Long Yeung6-2, 6-2 výhradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Stefan Palosi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Hugo Schott6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
23.01.20
2. kolo
vs. Quentin Robert (1994)2-6, 4-6 prehradetail zápasu

Dan Added - posledné zápasy

All Lower - antuka
07.07.20
1. kolo
vs. Gilles Simon1-6, 6-71 prehradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Manuel Guinard4-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.06.20
1. kolo
vs. Calvin Hemery4-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.06.20
1. kolo
vs. Antoine Escoffier2-6, 6-3, 7-10 prehradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc6-3, 5-7, 7-10 prehradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy5-7, 1-6 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Pierre Faivre6-1, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Gabriel Petit6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Alen Avidzba5-7, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Maxime Chazal6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Thomas Laurent1-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Arthur Reymond6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M15 Toulouse - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Maxime Tchoutakian6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Martin Breysach6-3, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
28.02.20
štvrťfinále
vs. Jack Draper4-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Yannick Mertens6-3, 6-74, 7-64 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Bart Stevens6-0, 7-611 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Artem Dubrivnyy5-7, 4-6 prehradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Hugo Grenier3-6, 2-6 prehradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
27.01.20
1. kolo
vs. Luca Vanni4-6, 6-3, 6-74 prehradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
21.01.20
2. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo6-70, 3-6 prehradetail zápasu
20.01.20
1. kolo
vs. Vaclav Safranek6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Daniil Glinka6-72, 7-63, 4-6 prehradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Mathias Bourgue3-6, 6-76 prehradetail zápasu
France M25+H Rodez - tvrdý I.
18.10.19
štvrťfinále
vs. Benjamin Bonzi3-6, 5-7 prehradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Clement Tabur6-3, 7-5 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France M25+H Nevers - tvrdý I.
05.10.19
semifinále
vs. Arthur Reymond7-65, 6-76, 4-6 prehradetail zápasu
04.10.19
štvrťfinále
vs. Arthur Bouquier6-4, 6-3 výhradetail zápasu
<