Austrália
22.02.99, 25 rokov
22.02.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
31.05.99, 24 rokov
31.05.99, 24 rokov
Thomas Hann vs. Dheeraj Kodancha - Vzájomné zápasy
15.07.18 | 1. kolo kval. | Thomas Hann | Dheeraj Kodancha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Malaysia F3 | tvrdý |
Thomas Hann form & Dheeraj Kodancha form
Thomas Hann - posledné zápasy
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alec Braund | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Rhys Michael Johnson | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. John Peers | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Timothy Gray | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Scott Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Ahmed Deedat Abdul Razak | 6-1, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Malaysia F2 - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Jatin Dahiya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaysia F1 - tvrdý | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Vivek Gautam | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Singapore F1 - tvrdý | ||||
13.05.18 kvalifik. | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Dheeraj Kodancha - posledné zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hitesh Chauhan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuvan Nandal | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 0-6, 7-66, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Kabir Hans | 4-6, 1-5, - Dheeraj Kodancha - skreč | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gautam Kale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Suphawat Saeoui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Corban Crowther | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Rishit Dakhane | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Maha Viro Deo Tarigan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Timmy Karpinski | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Faried Widyarohmadhiansyah | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajay Malik | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 5-7, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ritabrata Sarkar | 7-63, 6-74, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Bhilai - tvrdý | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 6-2, 2-1, Lakshya Gupta - skreč | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Ritabrata Sarkar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Indore - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 4-6, 4-6 | detail zápasu |