ZÁPAS
01.07.17 | semifinále | Thomas Brechemier | Tomas Papik | 6-3, 7-65 | Egypt F18 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Thomas Brechemier | Tomas Papik | |
1. podanie % | 32/59 (54%) | 44/72 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/32 (84%) | 34/44 (77%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/27 (67%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/72 (35%) | 14/59 (24%) |
Vyhrané body celkom | 70/131 (53%) | 61/131 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 4 | 10 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Thomas Brechemier vs. Tomas Papik - Vzájomné zápasy
01.07.17 | semifinále | Thomas Brechemier | Tomas Papik | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Egypt F18 | tvrdý |
Thomas Brechemier form & Tomas Papik form
Thomas Brechemier - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-5, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F20 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Dejan Katic | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Filip Duda | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Gregoire Jacq | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 0-1, - Thomas Brechemier - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F9 - tvrdý | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Tunisia F8 - tvrdý | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Sebastien Boltz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F3 - antuka | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 1-6, 2-5, -def. | detail zápasu | |
Egypt F34 - tvrdý | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F33 - tvrdý | ||||
10.11.17 štvrťfinále | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Emilio Gomez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.17 2. kolo kval. | vs. David Argasinski | 6-0, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.17 2. kolo kval. | vs. Mick Lescure | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - antuka | ||||
15.09.17 štvrťfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Sherif Sabry | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
France F18 - tvrdý | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Remi Boutillier | 6-74, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Nathan Pasha | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu |
Tomas Papik - posledné zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - skreč | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.09.20 kvalifik. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | detail zápasu |