ZÁPAS
27.02.17 | 1. kolo | Thales Turini | Matias Zukas | 6-2, 4-6, 6-3 | China F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Thales Turini | Matias Zukas | |
1. podanie % | 65/92 (71%) | 55/87 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/65 (69%) | 37/55 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/27 (44%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 38/87 (44%) | 35/92 (38%) |
Vyhrané body celkom | 95/179 (53%) | 84/179 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 2 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Thales Turini vs. Matias Zukas - Vzájomné zápasy
27.02.17 | 1. kolo | Thales Turini | Matias Zukas | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | China F3 | antuka |
29.09.14 | 2. kolo | Matias Zukas | Thales Turini | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | Bolivia F3 | antuka |
Thales Turini form & Matias Zukas form
Thales Turini - posledné zápasy
Brazil F9 - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Christian Lindell | 4-6, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Javier Naser | 2-6, 6-3, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Aleksa Bucan | 5-7, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Winnetka Challenger - tvrdý | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
21.06.18 štvrťfinále | vs. David Perez Sanz | 2-3, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Chayanon Kaewsuto | 7-61, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Vijayant Malik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Sharmal Dissanayake | 6-75, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Christian Lindell | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F1 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
23.03.18 semifinále | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.18 štvrťfinále | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.18 2. kolo | vs. Caio Silva | 7-64, Caio Silva - skreč | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Siva Deep Kosaraju | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
India F3 - tvrdý | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Eduardo Dischinger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
22.11.17 2. kolo | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo | vs. Asdrubal Gobernate | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Nicolas Santos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.17 2. kolo kval. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.17 1. kolo kval. | vs. Matthew Leffler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
30.09.17 2. kolo kval. | vs. Fabricio Neis | 7-63, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Matias Zukas - posledné zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |