ZÁPAS
17.08.16 | 1. kolo | Teodor-Dacian Craciun | Vladimir Filip | 6-3, 6-3 | Romania F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
Teodor-Dacian Craciun | Vladimir Filip | |
1. podanie % | 28/49 (57%) | 27/56 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/28 (71%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/21 (57%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkom | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
31.07.95, 28 rokov
17 321 $
31.07.95, 28 rokov
17 321 $
Teodor-Dacian Craciun vs. Vladimir Filip - Vzájomné zápasy
17.08.16 | 1. kolo | Teodor-Dacian Craciun | Vladimir Filip | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Romania F13 | antuka |
Teodor-Dacian Craciun form & Vladimir Filip form
Teodor-Dacian Craciun - posledné zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | - | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Thanos Benos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-2, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 7-65, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 3-2, Henri Squire - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | - | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Neagu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 7-61, 11-13 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-3, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-72, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Victor Crivoi | 4-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 2-1, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Matei Adrian Georgescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-63, 2-0, Filip Cristian Jianu - skreč | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
25.05.18 štvrťfinále | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 6-3, 4-5, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Vladimir Filip - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu |