ZÁPAS
30.08.17 | 1. kolo | Teodor-Dacian Craciun | Gabor Borsos | 7-64, 6-2 | Romania F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Teodor-Dacian Craciun | Gabor Borsos | |
1. podanie % | 43/78 (55%) | 40/70 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/43 (67%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/35 (57%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 30/70 (43%) | 29/78 (37%) |
Vyhrané body celkom | 79/148 (53%) | 69/148 (47%) |
Dvojchyby | 9 | 4 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Teodor-Dacian Craciun vs. Gabor Borsos - Vzájomné zápasy
30.08.17 | 1. kolo | Teodor-Dacian Craciun | Gabor Borsos | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
Teodor-Dacian Craciun form & Gabor Borsos form
Teodor-Dacian Craciun - posledné zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | - | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Thanos Benos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-2, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 7-65, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 3-2, Henri Squire - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | - | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Neagu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 7-61, 11-13 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-3, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-72, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Victor Crivoi | 4-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 2-1, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Matei Adrian Georgescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-63, 2-0, Filip Cristian Jianu - skreč | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
25.05.18 štvrťfinále | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 6-3, 4-5, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Gabor Borsos - posledné zápasy
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-3, - Gabor Borsos - skreč | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Marek Semjan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gyula - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Michele Fois | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.19 kvalifik. | vs. Deni Zmak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Bessire | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.19 | vs. Alexander Zverev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Adelchi Virgili | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.19 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Maciej Smola | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Liam Day | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Tyler Lu | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Robbie Arends | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
14.10.18 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Josip Jerolimov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |