ZÁPAS
26.05.16 | 2. kolo | Alexandar Lazarov | Teodor-Dacian Craciun | 6-4, 7-5 | Bulgaria F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandar Lazarov | Teodor-Dacian Craciun | |
1. podanie % | 50/77 (65%) | 47/79 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/50 (68%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/27 (48%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 37/79 (47%) | 30/77 (39%) |
Vyhrané body celkom | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandar Lazarov vs. Teodor-Dacian Craciun - Vzájomné zápasy
27.07.17 | štvrťfinále | Alexandar Lazarov | Teodor-Dacian Craciun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Romania F7 | antuka |
26.05.16 | 2. kolo | Alexandar Lazarov | Teodor-Dacian Craciun | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Bulgaria F2 | antuka |
Alexandar Lazarov form & Teodor-Dacian Craciun form
Alexandar Lazarov - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.22 štvrťfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Teodor-Dacian Craciun - posledné zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | - Teodor-Dacian Craciun - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Thanos Benos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-2, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 7-65, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 3-2, Henri Squire - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | - Teodor-Dacian Craciun - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Neagu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 7-61, 11-13 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-3, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-72, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Victor Crivoi | 4-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 2-1, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Matei Adrian Georgescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-63, 2-0, Filip Cristian Jianu - skreč | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
25.05.18 štvrťfinále | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 6-3, 4-5, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |