ZÁPAS
21.04.14 | 2. kolo | Temur Ismailov | Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-2 | Uzbekistan F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Temur Ismailov vs. Markos Kalovelonis - Vzájomné zápasy
20.06.18 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Temur Ismailov | 7-64, 6-1 | detail zápasu | USA F16 | antuka |
03.06.16 | semifinále | Markos Kalovelonis | Temur Ismailov | 3-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | Uzbekistan F4 | tvrdý |
22.06.15 | 2. kolo | Temur Ismailov | Markos Kalovelonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Turkey F25 | tvrdý |
16.06.15 | 1. kolo | Temur Ismailov | Markos Kalovelonis | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Fergana Challenger | tvrdý |
21.04.14 | 2. kolo | Temur Ismailov | Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Uzbekistan F2 | tvrdý |
Temur Ismailov form & Markos Kalovelonis form
Temur Ismailov - posledné zápasy
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 4-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-2, - Temur Ismailov - skreč | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
20.01.18 | vs. Drew Van Orderlain | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Jordan Parker | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.18 kvalifik. | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Chase E. Perez-Blanco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Flavio Matteoli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.18 | vs. Giacomo Pezzoli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 0-5, - Temur Ismailov - skreč | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.17 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 0-2, - Temur Ismailov - skreč | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Edan Leshem | 0-4, - Temur Ismailov - skreč | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
08.06.17 štvrťfinále | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 1-3, - Temur Ismailov - skreč | detail zápasu | |
07.06.17 2. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.17 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
01.06.17 štvrťfinále | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.17 2. kolo | vs. Roman Blokhin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Markos Kalovelonis - posledné zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-71, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-62, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Markos Kalovelonis - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Kunal Anand | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |