ZÁPAS
29.09.18 | 1. kolo kval. | Teimuraz Gabashvili | Vladimir Ivanov | 6-3, 6-2 | Almaty Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Teimuraz Gabashvili | Vladimir Ivanov | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 24/49 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/25 (92%) | 16/24 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/20 (65%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 23/49 (47%) | 9/45 (20%) |
Vyhrané body celkom | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Vladimir Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Teimuraz Gabashvili vs. Vladimir Ivanov - Vzájomné zápasy
29.09.18 | 1. kolo kval. | Teimuraz Gabashvili | Vladimir Ivanov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Almaty Challenger | tvrdý |
Teimuraz Gabashvili form & Vladimir Ivanov form
Teimuraz Gabashvili - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Vladimir Ivanov - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detail zápasu |