ZÁPAS
14.01.14 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | 6-73, 6-4, 6-2, 6-0 | Melbourne | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | |
1. podanie % | 66/114 (58%) | 72/131 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 49/66 (74%) | 50/72 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/48 (50%) | 21/59 (36%) |
Vyhrané break-bally | 9/17 (53%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 60/131 (46%) | 41/114 (36%) |
Vyhrané body celkom | 133/245 (54%) | 112/245 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esá | 5 | 14 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Teimuraz Gabashvili vs. Sergiy Stakhovsky - Vzájomné zápasy
25.02.20 | 2. kolo | Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Pau Challenger | tvrdý I. |
12.04.14 | 1. kolo kval. | Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Monte-Carlo | antuka |
14.01.14 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | 6-73, 6-4, 6-2, 6-0 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
17.05.11 | 1. kolo | Sergiy Stakhovsky | Teimuraz Gabashvili | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Nice | antuka |
18.11.04 | 2. kolo | Sergiy Stakhovsky | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Dnepropetrovsk | tvrdý I. |
Teimuraz Gabashvili form & Sergiy Stakhovsky form
Teimuraz Gabashvili - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Sergiy Stakhovsky - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
27.11.21 | vs. Casper Ruud | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.21 semifinále | vs. Radu Albot | 2-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.21 štvrťfinále | vs. Norbert Gombos | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-3, 6-74, 7-65 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 2. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Go Soeda | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.07.21 semifinále | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.21 štvrťfinále | vs. Goncalo Oliveira | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.21 1. kolo | vs. Go Soeda | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Taro Daniel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.05.21 kvalifik. | vs. Denis Istomin | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Petr Vojtech | 6-3, 6-74, 7-5 | detail zápasu |