ZÁPAS
20.01.20 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Markus Eriksson | 6-1, 6-3 | Rennes Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Teimuraz Gabashvili | Markus Eriksson | |
1. podanie % | 21/46 (46%) | 29/43 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/21 (90%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/25 (56%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Teimuraz Gabashvili vs. Markus Eriksson - Vzájomné zápasy
20.01.20 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Markus Eriksson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Rennes Challenger | tvrdý I. |
26.06.12 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Markus Eriksson | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Marburg Challenger | antuka |
Teimuraz Gabashvili form & Markus Eriksson form
Teimuraz Gabashvili - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Markus Eriksson - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.21 štvrťfinále | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - skreč | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
08.08.21 finále | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.08.21 semifinále | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | detail zápasu |