ZÁPAS
09.08.19 | štvrťfinále | Teimuraz Gabashvili | Andrea Arnaboldi | 7-62, 4-6, 6-3 | Manerbio Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Teimuraz Gabashvili | Andrea Arnaboldi | |
1. podanie % | 59/109 (54%) | 68/98 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/59 (68%) | 43/68 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 28/50 (56%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 38/98 (39%) | 41/109 (38%) |
Vyhrané body celkom | 106/207 (51%) | 101/207 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 9 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Teimuraz Gabashvili vs. Andrea Arnaboldi - Vzájomné zápasy
30.08.21 | 1. kolo | Andrea Arnaboldi | Teimuraz Gabashvili | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
09.08.19 | štvrťfinále | Teimuraz Gabashvili | Andrea Arnaboldi | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Manerbio Challenger | antuka |
27.08.13 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Andrea Arnaboldi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
Teimuraz Gabashvili form & Andrea Arnaboldi form
Teimuraz Gabashvili - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Andrea Arnaboldi - posledné zápasy
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu |