ZÁPAS
28.04.12 | semifinále | Tatsuma Ito | Marco Chiudinelli | 6-4, 2-6, 6-4 | Kaohsiung Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tatsuma Ito | Marco Chiudinelli | |
1. podanie % | 52/90 (58%) | 54/81 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/52 (73%) | 36/54 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/38 (47%) | 18/27 (67%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 27/81 (33%) | 34/90 (38%) |
Vyhrané body celkom | 83/171 (49%) | 88/171 (51%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 6 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tatsuma Ito vs. Marco Chiudinelli - Vzájomné zápasy
27.04.16 | 2. kolo | Tatsuma Ito | Marco Chiudinelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Taipei City | koberec |
05.01.16 | 1. kolo | Marco Chiudinelli | Tatsuma Ito | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bangkok Challenger | tvrdý |
28.04.12 | semifinále | Tatsuma Ito | Marco Chiudinelli | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Kaohsiung Challenger | tvrdý |
20.02.12 | kvalifik. | Marco Chiudinelli | Tatsuma Ito | 6-2, 7-65 | detail zápasu | Marseille | tvrdý I. |
Tatsuma Ito form & Marco Chiudinelli form
Tatsuma Ito - posledné zápasy
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Kohei Hayashi | 4-6, 7-67, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Zhe Li | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Sora Fukuda | 4-6, 0-1, - Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Koki Matsuda | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Toa Maeda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 2-6, 1-4, - Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Rice | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 6-76, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-6, - Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
04.06.23 finále | vs. Yuta Kawahashi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.23 štvrťfinále | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.23 semifinále | vs. Sora Fukuda | 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Marco Chiudinelli - posledné zápasy
Basel - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Robin Haase | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - tvrdý I. | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
24.09.17 kvalifik. | vs. Taylor Harry Fritz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Oliver Marach | 7-5, 1-0, Oliver Marach - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.17 | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.17 | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.17 2. kolo kval. | vs. Go Soeda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo kval. | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Dennis Novikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnetka Challenger - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
11.06.17 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Taylor Harry Fritz | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo kval. | vs. Luca Vanni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
21.05.17 kvalifik. | vs. Roberto Marcora | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.17 1. kolo kval. | vs. Alejandro Falla | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
11.05.17 2. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.17 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-76, 7-61 | detail zápasu | |
Gimcheon Challenger - tvrdý | ||||
05.05.17 štvrťfinále | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.17 2. kolo | vs. Yen-Hsun Lu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Anning Challenger - antuka | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Taipei City - koberec | ||||
21.04.17 štvrťfinále | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.17 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.17 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
31.03.17 štvrťfinále | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 6-76 | detail zápasu |