ZÁPAS
27.01.17 | štvrťfinále | Tallon Griekspoor | Vadim Alekseenko | 6-1, 6-2 | Turkey F3 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tallon Griekspoor | Vadim Alekseenko | |
1. podanie % | 29/38 (76%) | 33/44 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/29 (76%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 22/44 (50%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkom | 51/82 (62%) | 31/82 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tallon Griekspoor vs. Vadim Alekseenko - Vzájomné zápasy
27.01.17 | štvrťfinále | Tallon Griekspoor | Vadim Alekseenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Turkey F3 | tvrdý |
Tallon Griekspoor form & Vadim Alekseenko form
Tallon Griekspoor - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - skreč | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - skreč | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Vadim Alekseenko - posledné zápasy
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | - Vadim Alekseenko - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detail zápasu | |
27.07.18 štvrťfinále | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - skreč | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detail zápasu |