Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
19.01.98, 26 rokov
19.01.98, 26 rokov
Tallon Griekspoor vs. Rudolfs Mednis - Vzájomné zápasy
02.08.16 | 1. kolo | Tallon Griekspoor | Rudolfs Mednis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Latvia F1 | antuka |
Tallon Griekspoor form & Rudolfs Mednis form
Tallon Griekspoor - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - skreč | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - skreč | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 6-77, 7-63 | detail zápasu | |
12.09.23 | vs. Emil Ruusuvuori | 7-67, 6-3 | detail zápasu |
Rudolfs Mednis - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Rishab Agarwal | - Rudolfs Mednis - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. George Kyriakakis Messaritakis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Gustavs Lukstins | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. David Novotny | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Andrew Watson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
09.04.17 | vs. Reda El Amrani | 2-6, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Oleg Kurbatov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Stefan Fiacan | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Tolunay Sumer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.02.17 | vs. Simen Sunde Bratholm | 7-5, 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
Norway F1 - tvrdý I. | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Farris Fathi Gosea | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Omer Hefez | 6-2, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Patrik Obal | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.16 1. kolo | vs. Viktor Filipenko | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Maxim Landa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Lukas Vejvara | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Filip Horansky | 0-6, 0-6 | detail zápasu |