INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tallon Griekspoor vs. Florent Diep - Vzájomné zápasy
18.01.17 | 1. kolo | Tallon Griekspoor | Florent Diep | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Turkey F2 | tvrdý |
18.08.16 | 2. kolo | Tallon Griekspoor | Florent Diep | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Belgium F10 | antuka |
Tallon Griekspoor form & Florent Diep form
Tallon Griekspoor - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - skreč | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - skreč | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Florent Diep - posledné zápasy
M15 Uriage - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.03.19 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - skreč | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.03.19 semifinále | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.19 štvrťfinále | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.02.19 kvalifik. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detail zápasu |