ZÁPAS
03.10.17 | 1. kolo | Tallon Griekspoor | Christian Samuelsson | 7-64, 4-6, 6-2 | Sweden F4 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Tallon Griekspoor | Christian Samuelsson | |
1. podanie % | 56/81 (69%) | 62/102 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/56 (86%) | 50/62 (81%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/25 (64%) | 16/40 (40%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/102 (35%) | 17/81 (21%) |
Vyhrané body celkom | 100/183 (55%) | 83/183 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 8 | 20 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tallon Griekspoor vs. Christian Samuelsson - Vzájomné zápasy
03.10.17 | 1. kolo | Tallon Griekspoor | Christian Samuelsson | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Sweden F4 | tvrdý I. |
Tallon Griekspoor form & Christian Samuelsson form
Tallon Griekspoor - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - skreč | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - skreč | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Christian Samuelsson - posledné zápasy
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Jake Hersey | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bastian Trinker | 5-7, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Jakub Paul | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-77, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Vaclav Safranek | 7-5, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tomas Vanko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Jim Walder | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
04.10.19 semifinále | vs. Martins Podzus | 6-74, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.19 štvrťfinále | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.19 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Carl Gustafsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Mans Dahlberg | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Joris Moret | 6-4, 6-0 | detail zápasu |