ZÁPAS
14.11.16 | 1. kolo | Takanyi Garanganga | Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | Finland F4 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Takanyi Garanganga | Hermanni Tiainen | |
1. podanie % | 20/40 (50%) | 25/44 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/20 (90%) | 15/25 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/20 (75%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 20/44 (45%) | 7/40 (18%) |
Vyhrané body celkom | 53/84 (63%) | 31/84 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
16.08.00, 23 rokov
16.08.00, 23 rokov
Takanyi Garanganga vs. Hermanni Tiainen - Vzájomné zápasy
14.11.16 | 1. kolo | Takanyi Garanganga | Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Finland F4 | tvrdý I. |
Takanyi Garanganga form & Hermanni Tiainen form
Takanyi Garanganga - posledné zápasy
M25 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 semifinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Memphis - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | detail zápasu |
Hermanni Tiainen - posledné zápasy
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 6-0, 6-72, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Peetu Pohjola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Constantinos Koshis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Peter Sillanpaa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Aaron Prandstetter | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Mirzaei | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 5-7, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Vangelis Fragistas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-71, 3-6 | detail zápasu |