ZÁPAS
14.12.17 | 2. kolo | Tak Khunn Wang | Alexander Erler | 6-3, 6-1 | Turkey F47 | antuka |
ŠTATISTIKY
Tak Khunn Wang | Alexander Erler | |
1. podanie % | 27/50 (54%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/23 (57%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkom | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tak Khunn Wang vs. Alexander Erler - Vzájomné zápasy
14.12.17 | 2. kolo | Tak Khunn Wang | Alexander Erler | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Turkey F47 | antuka |
Tak Khunn Wang form & Alexander Erler form
Tak Khunn Wang - posledné zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.22 semifinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.22 štvrťfinále | vs. Baptiste Crepatte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Villers - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Maxence Broville | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
05.11.21 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 3-4, - Tak Khunn Wang - skreč | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arthur Fils | 1-6, - Tak Khunn Wang - skreč | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 štvrťfinále | vs. Sanjar Fayziev | - | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Nick Chappell | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.21 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.21 kvalifik. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Split 1 - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | - | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Alexander Erler - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |