ZÁPAS
01.08.16 | 1. kolo kval. | Tadas Tarasevicius | Jeremy Gschwendtner | 6-2, 3-6, 6-0 | Latvia F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Litva
16.06.90, 33 rokov
16.06.90, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
21.08.98, 25 rokov
21.08.98, 25 rokov
Tadas Tarasevicius vs. Jeremy Gschwendtner - Vzájomné zápasy
01.08.16 | 1. kolo kval. | Tadas Tarasevicius | Jeremy Gschwendtner | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | Latvia F1 | antuka |
Tadas Tarasevicius form & Jeremy Gschwendtner form
Tadas Tarasevicius - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Essa Qabazard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Krisjanis Stabins | 7-63, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. John Lamble | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Marshall Tutu | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cyprus F3 - tvrdý | ||||
02.12.16 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.16 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Nino Portales | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Rafn Kumar Bonifacius | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Anton Redvanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Oskar Lusti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Uldis Gaismins | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.07.16 kvalifik. | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Jeremy Gschwendtner - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Angeli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Michele Ribecai | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-71, 6-0, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ibroximjon Xakimov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alan Postay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Carl Holder | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu |