ZÁPAS
03.11.19 | 1. kolo kval. | Tadas Tarasevicius | Glenn Smits | 6-3, 7-5 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Litva
16.06.90, 33 rokov
16.06.90, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
24.10.90, 33 rokov
27 861 $
24.10.90, 33 rokov
27 861 $
Tadas Tarasevicius vs. Glenn Smits - Vzájomné zápasy
03.11.19 | 1. kolo kval. | Tadas Tarasevicius | Glenn Smits | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Tadas Tarasevicius form & Glenn Smits form
Tadas Tarasevicius - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Essa Qabazard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Krisjanis Stabins | 7-63, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. John Lamble | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Marshall Tutu | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cyprus F3 - tvrdý | ||||
02.12.16 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.16 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Nino Portales | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Rafn Kumar Bonifacius | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Anton Redvanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Oskar Lusti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Uldis Gaismins | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.07.16 kvalifik. | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Glenn Smits - posledné zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Marlon Vankan | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
17.08.20 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Guney Ege Cetin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Tadas Tarasevicius | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-3 | detail zápasu |