Litva
25.02.97, 27 rokov
11 404 $
25.02.97, 27 rokov
11 404 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tadas Babelis vs. Dan Dowson - Vzájomné zápasy
25.01.16 | 2. kolo kval. | Tadas Babelis | Dan Dowson | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Spain F1 | antuka |
Tadas Babelis form & Dan Dowson form
Tadas Babelis - posledné zápasy
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 5-7, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Louis Bowden | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Gerard Oltra Guiral | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | - | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.21 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 4-6, 7-67, 7-64 | detail zápasu | |
11.12.21 semifinále | vs. Cayetano March | 3-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
10.12.21 2. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.21 kvalifik. | vs. Omar Fields | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
26.10.21 kvalifik. | vs. Ivan Bas Mengual | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Oskari Eerola | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. August Ehrnrooth | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cary Challenger - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 6-74, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 6-74, 7-67, 4-6 | detail zápasu |
Dan Dowson - posledné zápasy
Portugal F12 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Andre Bandeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Javier Garcia-Sintes | 5-1, Javier Garcia-Sintes - skreč | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Omar Salman | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Vladislav Dubinsky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
02.05.18 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Portugal F8 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 3-6, 1-3, - Dan Dowson - skreč | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Marc Fornell-Mestres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Bernardo Lemos Gomes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
10.04.18 kvalifik. | vs. Philipp Davydenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Omar Salman | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu |