ZÁPAS
28.07.17 | 2. kolo | Szymon Walkow | Sergio Barranco | 6-1, 7-63 | Poland F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Szymon Walkow | Sergio Barranco | |
1. podanie % | 39/59 (66%) | 40/60 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/39 (72%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 30/60 (50%) | 22/59 (37%) |
Vyhrané body celkom | 67/119 (56%) | 52/119 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
02.04.93, 31 rokov
02.04.93, 31 rokov
Szymon Walkow vs. Sergio Barranco - Vzájomné zápasy
28.07.17 | 2. kolo | Szymon Walkow | Sergio Barranco | 6-1, 7-63 | detail zápasu | Poland F7 | antuka |
Szymon Walkow form & Sergio Barranco form
Szymon Walkow - posledné zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
16.11.18 štvrťfinále | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
30.10.18 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
12.08.18 finále | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.18 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.18 štvrťfinále | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Sergio Barranco - posledné zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Gustavo Heide | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Sheng Hao Zhou | 7-62, 5-2, Sheng Hao Zhou - skreč | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 6-70, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 6-3, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Boris Arias | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Riva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Theo Arribage | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-73, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alex Blanchar | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Senne Braun | 1-6, 1-4, - Sergio Barranco - skreč | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. David Gurumeta Abad | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Julian Alexander Reynolds | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Dario Montes | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Mason Recci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Mohamed Zakaria Khalil | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu |