ZÁPAS
25.06.19 | kvalifik. | Sung Ha Yeon | Sam Ryan Ziegann | 7-5, 6-1 | M15 Anseong | antuka |
ŠTATISTIKY
Sung Ha Yeon | Sam Ryan Ziegann | |
1. podanie % | 46/68 (68%) | 26/68 (38%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/46 (63%) | 17/26 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 33/68 (49%) | 27/68 (40%) |
Vyhrané body celkom | 74/136 (54%) | 62/136 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sung Ha Yeon | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sung Ha Yeon | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sung Ha Yeon | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sung Ha Yeon | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sung Ha Yeon | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sung Ha Yeon | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sung Ha Yeon | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sung Ha Yeon | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sung Ha Yeon | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Sam Ryan Ziegann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Kórea
16.10.99, 24 rokov
16.10.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
25.07.98, 25 rokov
25.07.98, 25 rokov
Sung Ha Yeon vs. Sam Ryan Ziegann - Vzájomné zápasy
25.06.19 | kvalifik. | Sung Ha Yeon | Sam Ryan Ziegann | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Anseong | antuka |
Sung Ha Yeon form & Sam Ryan Ziegann form
Sung Ha Yeon - posledné zápasy
M25 Anseong - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Seong Yong Han | 1-1, Seong Yong Han - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Ko Suzuki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Victor Nasyrov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Woohyuk Sim | 6-2, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Karim El Feky | 6-4, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Matthew Summers | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Yong-Kyu Lim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Dogeon Park | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jae Myeong Lee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Takuya Kumasaka | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 6-4, 3-1, Hyung-Chan Lim - skreč | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hyunwoo Kim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Haru Inoue | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Sam Ryan Ziegann | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. David Barclay | 5-7, 7-612, 10-8 | detail zápasu |
Sam Ryan Ziegann - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Matthew Woerndle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. James McCabe | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ethan Cook | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Harry Pugh | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
17.12.23 2. kolo kval. | vs. Max Stephens | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Mason Naumovski | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Phijidvijan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Ethan Dunn | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Klintcharov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Cooper Wilkinson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Flynn Caruana | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Arjun Mehrotra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Anton Shepp | 3-6, 7-66, 4-10 | detail zápasu |