ZÁPAS
29.03.16 | 1. kolo | Steven Diez | Luca George Tatomir | 6-2, 6-4 | Spain F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Steven Diez | Luca George Tatomir | |
1. podanie % | 31/49 (63%) | 45/66 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/31 (84%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/66 (48%) | 13/49 (27%) |
Vyhrané body celkom | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Steven Diez vs. Luca George Tatomir - Vzájomné zápasy
29.03.16 | 1. kolo | Steven Diez | Luca George Tatomir | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Spain F7 | tvrdý |
Steven Diez form & Luca George Tatomir form
Steven Diez - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Luca George Tatomir - posledné zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | detail zápasu |