ZÁPAS
14.04.18 | 1. kolo kval. | Stefanos Tsitsipas | Florent Diep | 6-3, 6-2 | Monte-Carlo | antuka |
ŠTATISTIKY
Stefanos Tsitsipas | Florent Diep | |
1. podanie % | 24/39 (62%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/24 (96%) | 18/26 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/15 (87%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 17/43 (40%) | 3/39 (8%) |
Vyhrané body celkom | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Stefanos Tsitsipas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Florent Diep | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stefanos Tsitsipas | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Florent Diep | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefanos Tsitsipas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Florent Diep | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stefanos Tsitsipas | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Florent Diep | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefanos Tsitsipas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Florent Diep | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefanos Tsitsipas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Florent Diep | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefanos Tsitsipas | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-0 | Florent Diep | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stefanos Tsitsipas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Florent Diep | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefanos Tsitsipas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Stefanos Tsitsipas vs. Florent Diep - Vzájomné zápasy
14.04.18 | 1. kolo kval. | Stefanos Tsitsipas | Florent Diep | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Monte-Carlo | antuka |
Stefanos Tsitsipas form & Florent Diep form
Stefanos Tsitsipas - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Denis Shapovalov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
12.03.24 4. kolo | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 3. kolo | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Alex De Minaur | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Casper Ruud | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Marius Copil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.24 4. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-73, 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 3. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 4-6, 7-66, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 5-7, 6-1, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Alexander Zverev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 | vs. Steven Diez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turin - tvrdý I. | ||||
14.11.23 | vs. Holger Rune | 1-2, - Stefanos Tsitsipas - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 | vs. Jannik Sinner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 7-61, 6-73 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Karen Khachanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 3. kolo | vs. Alexander Zverev | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Borna Gojo | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Arthur Fils | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Florent Diep - posledné zápasy
M15 Uriage - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.03.19 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - skreč | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.03.19 semifinále | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.19 štvrťfinále | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.19 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.02.19 kvalifik. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detail zápasu |