ZÁPAS
14.10.18 | kvalifik. | Stefano Baldoni | Jakob Sude | 6-4, 6-1 | Italy F32 | antuka |
ŠTATISTIKY
Stefano Baldoni | Jakob Sude | |
1. podanie % | 42/55 (76%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/42 (67%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/13 (54%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/46 (52%) | 20/55 (36%) |
Vyhrané body celkom | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefano Baldoni | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Stefano Baldoni | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefano Baldoni | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Baldoni | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Baldoni | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefano Baldoni | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefano Baldoni | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Baldoni | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Stefano Baldoni vs. Jakob Sude - Vzájomné zápasy
14.10.18 | kvalifik. | Stefano Baldoni | Jakob Sude | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Italy F32 | antuka |
Stefano Baldoni form & Jakob Sude form
Stefano Baldoni - posledné zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Borsoi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Niccolo Catini | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Boitsov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Schofield-Martoglio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.22 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.20 kvalifik. | vs. Luis Patino | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.20 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Jakob Sude - posledné zápasy
M25 Doboj - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.19 štvrťfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detail zápasu |