ZÁPAS
09.10.19 | 1. kolo | Stefan Seifert | Petr Michnev | 6-4, 7-68 | M15 Bad | koberec |
ŠTATISTIKY
Stefan Seifert | Petr Michnev | |
1. podanie % | 48/81 (59%) | 61/97 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/48 (79%) | 42/61 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/33 (39%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 2/11 (18%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 39/97 (40%) | 30/81 (37%) |
Vyhrané body celkom | 90/178 (51%) | 88/178 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esá | 2 | 19 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Stefan Seifert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefan Seifert | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
Stefan Seifert | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
2-3 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Stefan Seifert | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Petr Michnev | |
0-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Petr Michnev | |
Stefan Seifert | 5-4 | |
0-0, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Stefan Seifert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Petr Michnev | |
0-0 | ||
Stefan Seifert | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Petr Michnev | |
0-0 | ||
Stefan Seifert | 2-3 | |
0-0, 15-40[BP], A-40 | ||
Stefan Seifert | 3-3 | |
0-0 | ||
Stefan Seifert | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, A-40[BP] | ||
Stefan Seifert | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15 | ||
Stefan Seifert | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 2-3, 2-4, 6-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Stefan Seifert vs. Petr Michnev - Vzájomné zápasy
09.10.19 | 1. kolo | Stefan Seifert | Petr Michnev | 6-4, 7-68 | detail zápasu | M15 Bad | koberec |
28.03.18 | 1. kolo | Petr Michnev | Stefan Seifert | 7-65, 7-64 | detail zápasu | Greece F5 | tvrdý |
Stefan Seifert form & Petr Michnev form
Stefan Seifert - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-5, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 7-66, 4-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Antonio Massara | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Glenn Smits | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Niklas Albuszies | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-4, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.19 štvrťfinále | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 1-0, Baptiste Crepatte - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
13.10.19 finále | vs. Jan Choinski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.19 semifinále | vs. Justin Eleveld | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Petr Michnev - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |