Kanada
12.01.96, 28 rokov
12.01.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
11.07.96, 27 rokov
11.07.96, 27 rokov
Stefan Frljanic vs. Radoslav Shandarov - Vzájomné zápasy
17.08.15 | kvalifik. | Stefan Frljanic | Radoslav Shandarov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Turkey F33 | tvrdý |
Stefan Frljanic form & Radoslav Shandarov form
Stefan Frljanic - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vola | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Seateun | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 7-62, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Siim Troost | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Iemmi | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Evan Bynoe | 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Vega | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 6-75, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Oscar Weightman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Qun Gao | 6-75, 7-64, 17-15 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 1-6, 0-3, - Stefan Frljanic - skreč | detail zápasu |
Radoslav Shandarov - posledné zápasy
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Alen Bill | 7-5, 6-74, 6-10 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Erik Vladimirov | 3-6, 7-66, 10-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Baychev | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ferdun Shevkedov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 7-65, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-72, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Veljko Blagojevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 1-6, 1-2, - Radoslav Shandarov - skreč | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Prashant Sawant | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuckerman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Riccardo Roberto | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
10.05.17 1. kolo | vs. Ted Bachev | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Denislav Prodanov | 6-0, 2-6, 7-613 | detail zápasu |