ZÁPAS
17.11.19 | 1. kolo kval. | Stefan Cizelj-Zivkovic | Preston Connor | 6-0, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Srbsko
18.09.00, 23 rokov
18.09.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Írsko
30.03.01, 23 rokov
30.03.01, 23 rokov
Stefan Cizelj-Zivkovic vs. Preston Connor - Vzájomné zápasy
17.11.19 | 1. kolo kval. | Stefan Cizelj-Zivkovic | Preston Connor | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Stefan Cizelj-Zivkovic form & Preston Connor form
Stefan Cizelj-Zivkovic - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Artem Alekseychuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 2-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Zakharov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Novak Novakovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Preston Connor - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Oskar Edberg | 3-6, 0-3, - Preston Connor - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amine Aissa Khelifa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Mathieu Scaglia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Pierre Montrieul | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 2. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Austin Hoole | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Zhuyuan Li | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Antonio Kleinert Paonessa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Adam Nagoudi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Aaditya Tewari | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Giovanni Oradini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-4, 6-2 | detail zápasu |