ZÁPAS
17.11.16 | 2. kolo | N.Sriram Balaji | Maciej Smola | 6-3, 6-73, 7-5 | Australia F10 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
N.Sriram Balaji | Maciej Smola | |
1. podanie % | 56/101 (55%) | 68/107 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/56 (73%) | 45/68 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 26/45 (58%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 42/107 (39%) | 34/101 (34%) |
Vyhrané body celkom | 109/208 (52%) | 99/208 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 4 | 8 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
N.Sriram Balaji vs. Maciej Smola - Vzájomné zápasy
17.11.16 | 2. kolo | N.Sriram Balaji | Maciej Smola | 6-3, 6-73, 7-5 | detail zápasu | Australia F10 | tvrdý |
09.11.16 | 1. kolo | N.Sriram Balaji | Maciej Smola | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Australia F9 | tvrdý |
N.Sriram Balaji form & Maciej Smola form
N.Sriram Balaji - posledné zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
03.02.24 | vs. Aqeel Khan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Matthias Bachinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Go Soeda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
08.01.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-70, 6-76 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |
Maciej Smola - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Matheus Costa Paiva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Las - tvrdý | ||||
04.03.20 kvalifik. | vs. Toby D. Boyer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Caleb Strother | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-2, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Krittin Koaykul | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 0-6, 0-1, - Maciej Smola - skreč | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Kacper Zuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Clement Tabur | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 3-6 | detail zápasu |