ZÁPAS
04.07.16 | 1. kolo | N.Sriram Balaji | Florent Diep | 6-4, 4-6, 6-2 | France F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
N.Sriram Balaji | Florent Diep | |
1. podanie % | 50/87 (57%) | 51/86 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/50 (78%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/37 (54%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/86 (42%) | 28/87 (32%) |
Vyhrané body celkom | 95/173 (55%) | 78/173 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 10 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
N.Sriram Balaji vs. Florent Diep - Vzájomné zápasy
04.07.16 | 1. kolo | N.Sriram Balaji | Florent Diep | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | France F13 | antuka |
01.03.16 | 1. kolo | N.Sriram Balaji | Florent Diep | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Egypt F7 | tvrdý |
N.Sriram Balaji form & Florent Diep form
N.Sriram Balaji - posledné zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
03.02.24 | vs. Aqeel Khan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Matthias Bachinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Go Soeda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
08.01.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-70, 6-76 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |
Florent Diep - posledné zápasy
M15 Uriage - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.03.19 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - skreč | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.03.19 semifinále | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.19 štvrťfinále | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.02.19 kvalifik. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detail zápasu |