ZÁPAS
12.12.18 | 2. kolo | Sora Fukuda | Anton Chekhov | 6-1, 6-0 | Pakistan F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sora Fukuda | Anton Chekhov | |
1. podanie % | 33/41 (80%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/33 (76%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/8 (63%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané body z returnu | 23/33 (70%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sora Fukuda | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sora Fukuda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sora Fukuda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Anton Chekhov | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sora Fukuda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sora Fukuda | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sora Fukuda | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
15.09.92, 31 rokov
19 796 $
15.09.92, 31 rokov
19 796 $
Sora Fukuda vs. Anton Chekhov - Vzájomné zápasy
12.12.18 | 2. kolo | Sora Fukuda | Anton Chekhov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Pakistan F2 | tvrdý |
Sora Fukuda form & Anton Chekhov form
Sora Fukuda - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yuzuki Yamaguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanguy Genier | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Hao Sheng Koay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 4-6, 0-1, - Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Antoine Berger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 1-0, Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Blake Mott | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Yuta Kawahashi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Blake Mott | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Anthony Susanto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-4, - Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Anton Chekhov - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | detail zápasu |