ZÁPAS
17.09.18 | kvalifik. | Soon-Woo Kwon | Yuta Shimizu | 3-6, 6-3, 6-4 | Kaohsiung Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Soon-Woo Kwon | Yuta Shimizu | |
1. podanie % | 46/81 (57%) | 41/76 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/46 (70%) | 28/41 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/35 (49%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 34/76 (45%) | 32/81 (40%) |
Vyhrané body celkom | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Soon-Woo Kwon | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Soon-Woo Kwon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Soon-Woo Kwon | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Soon-Woo Kwon vs. Yuta Shimizu - Vzájomné zápasy
17.09.18 | kvalifik. | Soon-Woo Kwon | Yuta Shimizu | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Kaohsiung Challenger | tvrdý I. |
Soon-Woo Kwon form & Yuta Shimizu form
Soon-Woo Kwon - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-70, 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 | vs. Laslo Djere | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Alexander Zverev | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.02.23 | vs. David Goffin | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.23 Rubber 1 | vs. Zizou Bergs | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 7-61, 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
14.01.23 finále | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
13.01.23 semifinále | vs. Jack Draper | 7-66, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.23 štvrťfinále | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 7-64, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Kamil Majchrzak | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.22 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.10.22 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-3, 6-74, 6-2 | detail zápasu |
Yuta Shimizu - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 finále | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu |