INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gilbert Klier Junior vs. Skander Mansouri - Vzájomné zápasy
27.01.19 | finále | Skander Mansouri | Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Gilbert Klier Junior form & Skander Mansouri form
Gilbert Klier Junior - posledné zápasy
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
04.09.23 finále | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - skreč | detail zápasu |
Skander Mansouri - posledné zápasy
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |