Simon Freund vs. Lucas Krainer 01.04.2019

Simon Freund vs. Lucas Krainer 01.04.2019 - M15 Tabarka - porovnanie

ZÁPAS

01.04.19kvalifik.Simon Freund Lucas Krainer 6-0, 6-3 Tunisia M15 Tabarka antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Simon Freund
Švédsko
28.09.96, 22 rokov




733
23

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
12.10.00, 18 rokov







Lucas Krainer
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Simon Freund vs. Lucas Krainer - Vzájomné zápasy

01.04.19kvalifik.Simon FreundLucas Krainer6-0, 6-3 detail zápasuTunisia M15 Tabarka antuka

Simon Freund - posledné zápasy

Portugal M15 Sao - tvrdý
08.09.19
finále
vs. Frederico Gil4-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
07.09.19
semifinále
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-0 výhradetail zápasu
06.09.19
štvrťfinále
vs. Anton Matusevich7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Marek Gengel6-2, 6-1 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Tomas Antonio Serrano Luis6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden M15 Ystad - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Juan Manuel Cerundolo2-6, 6-76 prehradetail zápasu
USA M15 Pittsburgh - antuka
07.07.19
finále
vs. Alexander Cozbinov6-2, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
06.07.19
štvrťfinále
vs. Adam El Mihdawy6-4, 4-0, Adam El Mihdawy - skrečvýhradetail zápasu
06.07.19
semifinále
vs. Paul Oosterbaan6-1, 6-1 výhradetail zápasu
04.07.19
2. kolo
vs. Ricardo Rodriguez-Pace3-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
02.07.19
1. kolo
vs. John Harrison Richmond6-4, 6-3 výhradetail zápasu
USA M15 Rochester - antuka
30.06.19
semifinále
vs. Strong Kirchheimer1-6, 5-7 prehradetail zápasu
28.06.19
2. kolo
vs. Zachary Svajda6-4, 0-6, 6-3 výhradetail zápasu
28.06.19
štvrťfinále
vs. Ronan Jachuck6-2, 6-4 výhradetail zápasu
26.06.19
1. kolo
vs. Maksim Tikhomirov3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
USA M25 Tulsa - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Martin Redlicki4-6, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Abraham Asaba6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Sebastian Zapata Ramirez6-1, 6-0 výhradetail zápasu
USA M25 Wichita - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Alexander Cozbinov5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Sweden M15 Kalmar - antuka
16.05.19
2. kolo
vs. Ronald Slobodchikov3-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Jakob Groener6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Guillaume Dermiens6-3, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Erik Grevelius6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden M15 Karlskrona - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Karl Friberg3-6, 7-5, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Jacopo Berrettini3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
11.04.19
2. kolo
vs. Christian Lindell3-6, 6-0, 2-6 prehradetail zápasu
10.04.19
1. kolo
vs. Gregorio Cordonnier6-2, 7-5 výhradetail zápasu
08.04.19
kvalifik.
vs. Paul Valsecchi6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
03.04.19
1. kolo
vs. Luigi Sorrentino7-5, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
01.04.19
kvalifik.
vs. Lucas Krainer6-0, 6-3 výhradetail zápasu

Lucas Krainer - posledné zápasy

Austria M15 Wels - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Tomas Liska4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Austria M15 Kramsach - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Ronald Slobodchikov5-7, 5-7 prehradetail zápasu
China M25 Qujing - tvrdý I.
10.07.19
1. kolo
vs. Rio Noguchi5-7, 3-6 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Tianjia Guo6-1, 6-2 výhradetail zápasu
08.07.19
kvalifik.
vs. Yanjie Zheng6-4, 6-1 výhradetail zápasu
China M25 Kunshan - tvrdý
02.07.19
kvalifik.
vs. Haitong Xia6-73, 3-6 prehradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Changli Zhang6-1, 6-3 výhradetail zápasu
China M25 Yinchuan - tvrdý
28.06.19
2. kolo
vs. Yuta Shimizu1-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.06.19
1. kolo
vs. Aoran Wang7-5, 6-1 výhradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Martin Borisiouk6-2, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Yuchen Wu (2000)6-2, 6-3 výhradetail zápasu
China M25 Hengyang - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Garrett Johns3-6, 6-4, 5-7 prehradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Chenhe Li6-3, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Ye Cong Mo4-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Zijiang Yang6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
28.05.19
kvalifik.
vs. Martin Dimitrov4-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M25 Prijedor - antuka
07.05.19
kvalifik.
vs. Gabriele Maria Noce3-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.05.19
1. kolo kval.
vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Pietro Pirolt6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.04.19
kvalifik.
vs. Simon Freund0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Anas Fattar2-6, 7-65, 7-10 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
14.02.19
2. kolo
vs. Cheong-Eui Kim3-6, 1-6 prehradetail zápasu
13.02.19
1. kolo
vs. Ivan Zaytsev6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - antuka
23.09.18
kvalifik.
vs. Alexander Bury2-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Shonigmatjon Shofayziyev6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - antuka
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Artsiom Bardzin6-4, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Croatia Croatia F3 - antuka
20.03.18
2. kolo kval.
vs. Marcell Bartakovics6-4, 4-6, - Lucas Krainer - skrečprehradetail zápasu
19.03.18
1. kolo kval.
vs. Andreja Petrovic6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.03.18
vs. Matija Balaz6-1, 6-0 výhradetail zápasu
<