Simon Anthony Ivanov vs. Victor Ernaelsteen 15.07.2019

Simon Anthony Ivanov vs. Victor Ernaelsteen 15.07.2019 - M15 Tanger - porovnanie

ZÁPAS

15.07.191. kolo kval.Simon Anthony Ivanov Victor Ernaelsteen 5-7, 7-5, 10-6 Morocco M15 Tanger antuka

ŠTATISTIKY

10-6

Simon Anthony Ivanov
Bulharsko
03.07.00, 19 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
22.03.00, 19 rokov







Victor Ernaelsteen
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Simon Anthony Ivanov vs. Victor Ernaelsteen - Vzájomné zápasy

15.07.191. kolo kval.Simon Anthony IvanovVictor Ernaelsteen5-7, 7-5, 10-6 detail zápasuMorocco M15 Tanger antuka

Simon Anthony Ivanov - posledné zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Jacopo Berrettini5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Tristan Boyer6-73, 4-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
22.11.19
štvrťfinále
vs. Mick Veldheer4-6, 0-2, - Simon Anthony Ivanov - skrečprehradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. David Poljak7-5, 6-3 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Petros Tsitsipas6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
12.11.19
kvalifik.
vs. Filippo Moroni6-3, 1-6, 3-10 prehradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Glenn Smits6-1, 6-3 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
06.11.19
1. kolo
vs. Lenny Hampel6-75, 0-6 prehradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Tadas Tarasevicius6-1, 6-4 výhradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Stephanos Schinas7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Burgas - antuka
11.10.19
štvrťfinále
vs. Fabrizio Ornago2-6, 0-6 prehradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Vasko Mladenov3-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Vladimir Filip1-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Melilla - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Timofey Skatov3-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Varna - antuka
13.09.19
štvrťfinále
vs. Juan Ignacio Galarza6-1, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Luca Gelhardt6-3, 6-1 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Niklas Schell3-6, 6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25+H Pozoblanco - tvrdý
08.08.19
2. kolo
vs. Konstantin Kravchuk3-6, 6-72 prehradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Nicolas Alvarez Varona4-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Alvaro Blanco Damea6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Morocco M15 Casablanca - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Amine Ahouda3-6, 0-6 prehradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Javier Naser6-2, 6-2 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ibrahim Kibet Yego6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Morocco M15 Tanger - antuka
18.07.19
2. kolo
vs. Kristian Lozan6-4, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
17.07.19
1. kolo
vs. Mehdi Laalej6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Victor Ernaelsteen5-7, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Victor Gurevich6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal M15 Idanha - tvrdý
03.07.19
1. kolo
vs. Robert Strombachs3-6, 1-6 prehradetail zápasu

Victor Ernaelsteen - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Diego Digraci4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Piotr Grynkowski2-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Dominik Langmajer4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Vaughn Hunter0-6, 4-6 prehradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Muhammad Ragy6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Rocco Piatti6-0, 6-2 výhradetail zápasu
20.10.19
2. kolo kval.
vs. Octavio Volpi1-4, - Victor Ernaelsteen - skrečprehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Bruno Britez2-6, 6-1, 4-10 prehradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Simon Beaupain3-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
24.09.19
kvalifik.
vs. Ali Zaghloul6-1, 6-0 výhradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Federico Luzzo6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Jose Fco. Vidal Azorin2-6, 6-75 prehradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Muzammil Murtaza6-4, 0-6, 10-6 výhradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Raheel Manji7-62, 7-61 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Zura Tkemaladze7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Bart Van Den Berg2-6, 6-77 prehradetail zápasu
10.09.19
kvalifik.
vs. Sherif Makhlouf6-4, 6-2 výhradetail zápasu
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Ali Zaghloul6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Omar Loutfy6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium M15 Lambermont - antuka
20.08.19
kvalifik.
vs. Paul Valsecchi3-6, 6-74 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Pelle Boerma6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Belgium M15 Koksijde - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Simon Carr1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belgium M15 Brussels - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Dellavedova6-4, 2-6, 8-10 prehradetail zápasu
Morocco M15 Tanger - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Simon Anthony Ivanov7-5, 5-7, 6-10 prehradetail zápasu
Belgium M25 Lasne - antuka
02.07.19
kvalifik.
vs. Charles Broom5-7, 1-6 prehradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. William Ma4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Belgium M25+H Arlon - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Hugo Schott6-4, 0-6, 11-13 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Neil Oberleitner2-6, 7-5, 10-12 prehradetail zápasu
Spain M15 Las - antuka
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Chanon Phunsawat4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Manfred Fellin1-6, 0-6 prehradetail zápasu
<