ZÁPAS
06.05.18 | 2. kolo kval. | Sergey Betov | Vladyslav Manafov | 7-65, 2-6, 6-3 | Karshi Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sergey Betov | Vladyslav Manafov | |
1. podanie % | 60/85 (71%) | 54/91 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/60 (75%) | 41/54 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/25 (60%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané break-bally | 1/1 (100%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/91 (34%) | 25/85 (29%) |
Vyhrané body celkom | 91/176 (52%) | 85/176 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esá | 9 | 12 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sergey Betov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Betov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sergey Betov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sergey Betov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Betov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sergey Betov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sergey Betov | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Betov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sergey Betov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Betov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sergey Betov | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sergey Betov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Betov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Betov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Betov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Vladyslav Manafov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sergey Betov vs. Vladyslav Manafov - Vzájomné zápasy
09.11.18 | semifinále | Vladyslav Manafov | Sergey Betov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Estonia F3 | tvrdý I. |
06.05.18 | 2. kolo kval. | Sergey Betov | Vladyslav Manafov | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Karshi Challenger | tvrdý |
15.08.17 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Sergey Betov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Belarus F2 | tvrdý |
29.04.13 | semifinále | Sergey Betov | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F3 | antuka |
Sergey Betov form & Vladyslav Manafov form
Sergey Betov - posledné zápasy
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.01.19 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
09.11.18 semifinále | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.18 štvrťfinále | vs. Alexander Vasilenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-76, 7-61 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Haitong Xia | 6-77, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
19.08.18 finále | vs. David Poljak | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.18 semifinále | vs. Anil Yuksel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.18 štvrťfinále | vs. Marek Gengel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Conor Berg | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-78, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
10.08.18 semifinále | vs. Jonathan Gray | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.18 štvrťfinále | vs. Roman Khassanov | 6-2, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Christoffer Solberg | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F17 - tvrdý | ||||
02.07.18 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F16 - tvrdý | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo | vs. Enrique Luque Rico | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Vladyslav Manafov - posledné zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |