ZÁPAS
05.11.18 | 1. kolo | Sergey Betov | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-2 | Estonia F3 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Sergey Betov | Matvey Khomentovskiy | |
1. podanie % | 33/47 (70%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/33 (85%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 25/56 (45%) | 10/47 (21%) |
Vyhrané body celkom | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 10 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sergey Betov vs. Matvey Khomentovskiy - Vzájomné zápasy
05.11.18 | 1. kolo | Sergey Betov | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Estonia F3 | tvrdý I. |
Sergey Betov form & Matvey Khomentovskiy form
Sergey Betov - posledné zápasy
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.01.19 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
09.11.18 semifinále | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.18 štvrťfinále | vs. Alexander Vasilenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-76, 7-61 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Haitong Xia | 6-77, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
19.08.18 finále | vs. David Poljak | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.18 semifinále | vs. Anil Yuksel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.18 štvrťfinále | vs. Marek Gengel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Conor Berg | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-78, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
10.08.18 semifinále | vs. Jonathan Gray | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.18 štvrťfinále | vs. Roman Khassanov | 6-2, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Christoffer Solberg | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F17 - tvrdý | ||||
02.07.18 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F16 - tvrdý | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo | vs. Enrique Luque Rico | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Matvey Khomentovskiy - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 štvrťfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |