ZÁPAS
14.03.16 | 2. kolo kval. | Shunsuke Wakita | Themi Sitzoukis | 6-3, 6-1 | Turkey F11 | antuka |
ŠTATISTIKY
Japonsko
26.07.95, 28 rokov
15 456 $
26.07.95, 28 rokov
15 456 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.10.96, 27 rokov
16.10.96, 27 rokov
Shunsuke Wakita vs. Themi Sitzoukis - Vzájomné zápasy
14.03.16 | 2. kolo kval. | Shunsuke Wakita | Themi Sitzoukis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Turkey F11 | antuka |
Shunsuke Wakita form & Themi Sitzoukis form
Shunsuke Wakita - posledné zápasy
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Themi Sitzoukis - posledné zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Bosko Novakovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
Australia F4 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Alex Bulte | 0-6, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Leffler | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Marcus Solarz Hendriks | 3-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 0-3, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Jose Roda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F23 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F22 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Mohamed Aboulkassem | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Katzaros | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 5-7, 6-3, 2-5, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Croatia F10 - antuka | ||||
12.10.16 1. kolo | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 0-4, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Croatia F9 - antuka | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Zeljko Milovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F7 - antuka | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F6 - antuka | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F5 - antuka | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Leandro Portmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Centenari | 5-7, 6-73 | detail zápasu |