Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Sho Shimabukuro vs. Pavle Daljev - Vzájomné zápasy
28.01.19 | kvalifik. | Sho Shimabukuro | Pavle Daljev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Sho Shimabukuro form & Pavle Daljev form
Sho Shimabukuro - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-72, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Luca Nardi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
30.09.23 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-77, 7-66 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-2, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Pavle Daljev - posledné zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |