Shinnosuke Hiramatsu vs. Yaron Guberman

Shinnosuke Hiramatsu vs. Yaron Guberman - Israel F18 (Sajur) - porovnanie

ZÁPAS

11.12.171. kolo kval.Shinnosuke Hiramatsu Yaron Guberman 6-3, 7-64 Izrael Israel F18 tvrdý

ŠTATISTIKY

7-64

Shinnosuke Hiramatsu
Japonsko
11.10.96, 23 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
25.11.99, 19 rokov







Yaron Guberman
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Shinnosuke Hiramatsu vs. Yaron Guberman - Vzájomné zápasy

11.12.171. kolo kval.Shinnosuke HiramatsuYaron Guberman6-3, 7-64 detail zápasuIzrael Israel F18 tvrdý

Shinnosuke Hiramatsu - posledné zápasy

China M15 Nanchang - antuka
23.09.19
kvalifik.
vs. Kousuke Ogura3-6, 0-6 prehradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Vasisht Cheruku6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. S.prithvi Sekhar6-2, 6-4 výhradetail zápasu
China M15 Nanchang - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Yan Sabanin3-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Natthasith Kunsuwan7-5, 6-3 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Xiaoyang Zhang6-0, 6-0 výhradetail zápasu
15.09.19
2. kolo kval.
vs. Shenglin Zhuo6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Belgium M15 Koksijde - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Tuur Heuvinck3-6, 6-3, 5-10 prehradetail zápasu
Belgium M15 Eupen - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Gauthier Onclin5-7, 1-6 prehradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Zachary Eisinga4-6, 6-2, 11-9 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Roland Stuurman7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. David Szintai2-6, 6-3, 9-11 prehradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Shendrit Deari6-2, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Mohamed Ali Abibsi7-63, 6-0 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Mousa Alkotop3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
08.07.19
kvalifik.
vs. Lukas Hellum Lilleengen6-3, 4-6, 9-11 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Joao Antonio Borges6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Gergely Madarasz1-6, 6-1, 8-10 prehradetail zápasu
Republic of Korea M15 Anseong - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Ryota Tanuma5-7, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Joseph W. Van Meter6-2, 6-0 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Ho-Min Kang6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.05.19
2. kolo
vs. Christopher Heyman7-64, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Flemming Peters2-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Lucas Hellfritsch6-4, 6-0 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Igor Solomatin6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Mert Naci Turker4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
07.05.19
kvalifik.
vs. Max Houkes4-6, 6-1, 3-10 prehradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Kaya Arinc6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F43 - tvrdý
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Axel Demeyer6-0, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F42 - tvrdý
28.11.18
1. kolo
vs. Marco Miceli1-6, 3-6 prehradetail zápasu

Yaron Guberman - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Sahar Simon3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
26.08.19
kvalifik.
vs. Jesse Ross6-72, 4-6 prehradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eduardo Cohen6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
20.08.19
kvalifik.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Asaf Friedler7-66, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel3-6, 0-6 prehradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Aleksei Khomich2-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Tom Hands0-6, 1-6 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
04.12.18
1. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.12.18
kvalifik.
vs. Alex Brenner6-0, 6-4 výhradetail zápasu
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Daniel Kossek3-6, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-0, 6-2 výhradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Riaan Du Toit0-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer6-2, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Nicholas Bybel3-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Darryl Hale6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Ram Kapach1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
01.10.18
kvalifik.
vs. Tal Goldengoren3-6, 1-6 prehradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz2-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely3-6, 6-2, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Jordan Hasson2-6, 3-6 prehradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz7-64, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F18 - tvrdý
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu3-6, 6-74 prehradetail zápasu
Izrael Israel F17 - tvrdý
04.12.17
kvalifik.
vs. Constantin Bittoun Kouzmine1-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Roee Benya6-4, 6-3 výhradetail zápasu
04.12.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F16 - tvrdý
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Louis Van Herck6-77, 6-1, 1-6 prehradetail zápasu
<